Kontakty

A je to tady, přátelé táborové romantiky a dobrodružství.

Po letošním velmi úspěšném ročníku, který jsme uspořádali nově v Čekyni u Přerova, jsme se rozhodli, že sedmý ročník 2023 táborové školy pro seniory proběhne ve stejném tábořišti.

Pro velký zájem jsme pro vás připravili dva turnusy s odjezdem z Olomouce a zpět. Ubytování je v chatkách a v bungalovech po dvou, strava – plná penze + svačinky + pitný režim.

Na co se můžete těšit? Čeká vás opět fantastický týden na čerstvém vzduchu, nová přátelství a spousta zážitků. Areál je obklopený krásnou přírodou, každý večer budete usínat za doprovodu žabího koncertu z nedalekého rybníka. Těšit se můžete na nabitý program od rána do pozdního večera, budeme sportovat, soutěžit, kreativně tvořit, bavit se, čeká vás již tradiční setkání s policií, hasiči, záchranáři a spoustou jiných zajímavých hostů, nebude chybět karnevalový rej v maskách, táborák, celotáborová hra, celodenní výlet autobusem, každý večer živá kapela a nějaké to překvapení navíc.

Více informací na www.krsol.cz. Zájemci, závazně se můžete hlásit na tel. 725 432 896 nebo emailem info.krsol.cz

Nabídka platí do naplnění kapacity, rezervace jsou platné pouze po uhrazení pobytu.Můžete zde objednat případně i dárkový poukaz na pobyt v chatce či bungalovu, I. nebo II. turnus.