Kontakty

Vandrování s KRS Olomouckého kraje

„ Cestování a změna místa dodávají mysli novou sílu“

SENECA

Téměř desetiletá spolupráce s CK Senior Travel a s vedením Hotelu MAS*** v Sezimově Ústí a stovky spokojených seniorů nás inspirovala k vyhlášení cestovatelské soutěže.

Cestovat znamená nacházet věci, které by vás nikdy nenapadly hledat. Žijeme v nádherném světě, který je obklopen krásou, půvabem a dobrodružstvím. Objevování nových zajímavých míst, poznávání různých kultur, zvyků, tradic je to, co vás udělá šťastnými. Získáte rozhled, nové zkušenosti, zažijete nová dobrodružství, cestování vám otevře oči.

Cíl: aktivní pohyb v seniorském věku, odpočinek , relax, poznávání přírodních, technických

I kulturních památek, zvyků, tradic a navazování přátelství.

Pestrá nabídka jen pro Vás zvýhodněných letákových seniorských výletů, kterou jsme připravili v rámci společné spolupráce s CK Senior Travel.

Najdete zde výlety pobytové i poznávací rekreace tak, aby pro vás byly zajímavé a každý si mohl vybrat.

CK SeniorTravel je dlouholetým partnerem KRS a podporovatelem – generální sponzor Babička roku od prvního ročníku.

Kontaktní osobou CK SeniorTravel je Lucie Hudečková tel. 778 493 492 (najdete na každé letákové nabídce)

Výhodou pro vás jsou nástupní místa jednotlivých nabídek a zvýhodněná letáková cena. V případě, že vám nebude vyhovovat termín a nebo jste schopni obsadit celý autobus, pak jde vše domluvit a v rámci možností vám vyhovět. Přejeme Vám všem spoustu skvělých zážitků a prosíme o zpětnou vazbu, napište nám,  kam jste vycestovali, jak se vám výlet líbil, případě tip, kam se odívat příště, přiložte jednu-dvě fotografie.

Díky téměř desetileté skvělé spolupráci Krajské rady seniorů Olomouckého kraje  s vedením  Hotelu MAS*** v Sezimově Ústí  vycestují ročně stovky spokojených  a nadšených seniorů z Olomouckého kraje na tradiční týdenní  rekondiční pobyty v tomto krásném hotelu, kde klienty hýčká a opečovává s láskou profesionální tým.

Seniory čeká vždy fantastický pobyt, skvělá strava, super program, procedúry, výlety s  jedinečným delegátem a spousta zážitků.

Výhodou je , že pro vás přijede do Olomouce autobus. který vás odveze tam i zpět.

A naše recenze?

Kdo jede jednou, jede znovu a znovu.Tak neváhejte a šťastnou cestu.