Kontakty

Milí senioři,

v rámci podpoření celosvětové akce Národního týdne trénování  v termínu od 14. 3 – 18.3.2022 ,KRS Olomouckého kraje vyhlašuje soutěž  pro všechny účastníky aktivit „Chodíme pro mozek“ a radost. 

Cílem této výzvy je připomenout si, v jaké kondici je náš mozek, který výrazně souvisí  s naší fyzickou kondicí a zdravotním stavem. Pohyb je pro správné fungování mozku nezbytný.  Do soutěže se mohou přihlásit skupiny, spolky i jednotlivci , kteří v tomto týdnu uspořádají a zúčastní se jakékoliv pohybové aktivity (procházka, cvičení, tanec, pochod, chůze, švihlá chůze, bowling, lyžování, běžky  apod. fantazii se meze nekladou).

Při skupinových akcích si můžete navíc vytvořit bojový pokřik, živý obraz, slogan, zahrát si bojovku – co vás napadne, prostě si hrát, protože to má mozek obzvláště rád..

Podmínkou přihlášení do soutěže je zaslání přihlašovacích údajů (celé jméno , adresa, popř. název spolku, datum akce, název aktivity) a zaslání jedné fotografie z této akce na e-mail info@krsol.cz

Registrovat se do soutěže  můžete do 20.3.2022

Ze všech zaslaných registrací budou vylosovaní tři výherci, kteří získají zajímavé ceny od Krajské Rady seniorů Olomouckého kraje. Nejlepší a nejoriginálnější fotografie získá zvláštní cenu. Všechny vámi zaslané fotografie budou použity na reklamu a  otištěny v časopise Moravský senior a  Doba seniorů, kde také zveřejníme vítěze.

Na všechny přihlášky a vaše originální nápady se moc těšíme. 

Tak  „Hurá, pojďme na to!“Akce se koná pod záštitou RS ČR a Rady seniorů Olomouckého kraje