Kontakty

Chodíme pro mozek a radost

„ Pohyb je radost a radost je život“

 

Krajská Rada seniorů Olomouckého kraje, v rámci podpory týdne celosvětové akce trénování paměti – „Chodíme pro mozek a radost“ do které se mohou přihlásit skupiny, spolky i jednotlivci, od roku 2022 vyhlašuje soutěž.

Zúčastnění, kteří v daném týdnu uspořádají a zúčastní se jakékoliv pohybové aktivity, zdokumentují a zašlou nám dle propozic informace, jsou zařazeni do slosování o atraktivní ceny. V prvním ročníku nám přišlo 23 příspěvků z aktivit spojených s pohybem ať už to byl tanec, cvičení, sázení stromů, procházka, tématická hra v přírodě, výlet nebo bowling.. u všech bylo vidět nadšení a spokojenost.

Cílem je aktivizovat a pobavit  širokou seniorskou veřejnost, což se opravdu daří.

V rámci podpory Národního týdne trénování paměti a po loňském velmi úspěšném dalším ročníku

vyhlašujeme soutěž III.ročník Chodíme pro mozek a pro radost 2024

pod záštitou RS ČR a Krajské rady seniorů Olomouckého kraje.

O co jde?

Do soutěže se mohou přihlásit skupiny, spolky i jednotlivci, kteří v týdnu od 11.3. -17.3.2024 uspořádají a zúčastní se jakékoliv pohybové aktivity (pochod, procházka, plavání, tanec, cvičení, bowling, lyžování, běžky apod…)

Podmínkou pro registraci do soutěže je zaslání přihlašovacích údajů (celé jméno, adresa, popř. název spolku, datum akce, název aktivity) a jedné fotografie z této akce do 20.3.2024 na e-mail info@krsol.cz.

Vítězové se mohou těšit na hezké ceny.