Kontakty

Vánoce se kvapem blíží a my Vám můžeme nabídnout dárkové poukazy pro babičku a dědečka na zážitkové pobyty v následujícím roce.

Prvním je Dárkový poukaz na táborovou školu v přírodě, fantastický týden na čerstvém vzduchu, nová přátelství a spousta zážitků. plná penze + svačinky, pitný režim, nabitý program od rána do pozdního večera. Sport, soutěže, kreativní troření, hry, táborák, zábava.. Spousta zajímavých hostů, karnevalový rej v maskách, celodenní výlet autobusem, každý večer živá hudba, plus i nějaké to překvapení vždy navíc nesmí chybět.

Objednat můžete na tel. 725 432 896 nebo emailem info@krsol.cz


Druhým je Dárkový poukaz na Rekondiční pobyt v hotelu MAS***

Díky letité skvělé spolupráci s vedením Hotelu MAS*** a Krajskou radou seniorů Olomouckého kraje, stovky seniorů našeho kraje opakovaně vyjíždí na týdenní blahobyt do Sezimova Ústí.

Z Olomouce autobusem tam i zpět, fantastický pobyt, krásné ubytování, profesionální tým MAS***, výborná strava, super program a jedinečný delegát Michal.

A recenze? Kdo jede jednou, jede znovu.

Dobrý den , Mileno,

dnes v pravé poledne jsme se vrátili z hotelu MAS. Byla jsem podruhé a tento druhý pobyt byl ještě lepší než vloni. Vloni byl vynikající, letos super luxusní!!!

Počasí přenádherné, slunečné a teplé. Doprava tam i zpět výborná bez komplikací. Strava velmi chutná a bohatý výběr – myslím že všichni na váze přibrali. Ubytování i procedury bezvadné. Půldenní výlet do města Tábora a Klokot poučný a moc pěkný. Bazén s teplou vodou 28 stupňů neměl chybu! A paní delegátka (zapomněla jsem jméno) i pan delegát Navrátil byli úžasní! Nabídka výletů: noční Klášter Želiv s degustací piva, prohlídka zámku Kratochvíle a následná prohlídka vesničky Holašovice a zlatý hřeb – výlet do Českého Krumlova s projížďkou na voru po Vltavě. Dále tradiční prohlídka Čapího hnízda. Dva společenské taneční večery s živou hudbou opět bezvadné. Nejde jinak psát než v superlativech!!!!

Děkuji všem , Krajské radě seniorů Olomouckého kraje, pořadatelům i donátorům za luxusní dovolenou. Ivana Konečná, Olomouc.

Objednat můžete na tel. 732 208 050 nebo emailem na info@krsol.cz