Kontakty

Olomouc 2020

Krajská rada seniorů Olomouckého kraje dnes 1.10. předala slavnostně, leč v rouškách a bez slavnostního přípitku, pamětní listy za úspěšně zvládnutý letní semestr. I přes nouzový stav a karanténu se nám podařilo úspěšně zvládnout organizačně online studium VIRTUÁLNÍ UNIVERZITY TŘETÍHO VĚKU. 29 posluchačů zdárně ukončilo domácí samostudium „Etika jako východisko z krize společnosti“ .Gratulujeme .
Vzdělávání lidí staršího věku je vynikajícím prostředkem oddalování stárnutí, pomáhá udržovat životní aktivitu, důvěru ve vlastní schopnosti, pocit společenské sounáležitosti ,seberealizace.

To vše jsou důvody,pro které se rozhodla Krajská rada seniorů Olomouckého kraje za podpory Olomouckého kraje otevřít konzultační středisko. Důkazem toho, že to byl skvělý nápad a že je o virtuálním studium skutečně zájem , je další skupina úspěšných absolventů, kteří s chutí a nadšením absolvovali všechny studijní přednášky.
.Zároveň bychom chtěli pogratulovat třem absolventkám VU3V , které za tříleté zdárné studium VU3V čekala promoce v letních měsících v Praze. Bohužel, z důvodu COVIDu se promoce nekonaly. Blahopřejeme Vám ke zdárnému ukončení Vašeho studia a přejeme Vám mnoho dalších životních úspěchů.

Věříme , že zvládneme i podzimní semestr online – studijní téma jsou „Včely a jejich význam“. Zájemci hlaste se emailem u předsedkyně KRS Mileny Hesové.