Kontakty

Krajská rada seniorů Olomouckého kraje ve spolupráci a s podporou magistrátu města Olomouc připravila pátý ročník prorodinné aktivity s názvem „Jdeme celá rodina“.


Na účastníky čekala připravená stezka se zábavnými úkoly pro malé i velké, za které sbírali do startovací karty razítka a sladké odměny. V cíli pak karty směnili za voňavou pochoutku z udírny, reklamní dárky a také pamětní listy s originálním podpisem přerovského malíře Lubomíra Dostála.

Na terase byly připravené mezigenerační kreativní dílničky, které se postaraly kolegyně z Heřmánku, pro děti workshop s přerovským malířem L. Dostálem a příjemné posezení s hudbou Allegro. Akce se zúčastnilo asi 120 osob, nejmladšímu účastníkovi byly dva měsíce a nejstaršímu bezmála 90 let, nechyběli ani domácí mazlíčci.

Celé odpoledne bylo zalité sluncem, všude přítomná radost a pohoda v krásné přírodě.

Krajská rada seniorů Olomouckého kraje děkuje všem, kteří se podíleli na organizaci a úspěšném zvládnutí super akce, poděkování patří magistrátu města Olomouc, který akci finančně podpořil a také partnerům CK Pivoňka a AGE Centrum.