Kontakty

Babička roku 2023 celorepublikové finále má své vítězky.

Superfinále se zúčastnilo všech 13 krajů a Praha a bezmála 800 diváků. Všechny finalistky předvedly super výkony. Tančily, zpívaly, prezentovaly své koníčky, záliby, radosti, Vrcholem soutěže pravé vnitřní krásy „podzimu života“ byla promenáda ve společenské oblečení, kterou komentoval noblesní herec Jan Přeučil.

Všechny finalistky získaly krásné ceny v hodnotě 7000,-

Zlato vybojovala paní Pia Bůzková z Ústeckého kraje, stříbrnou korunku získala Božena Jindrová z Královehradeckého a bronzová korunka ozdobila hlavu Jitky Švecové ze Středočeského kraje.

Babičku sympatie vybralo obecenstvo na místě anketou. Nejvíce hlasů získala Jana Špičková z Olomouckého kraje. A titul „Nejstarší babička“ si odvezla paní Alena Švehláková do Zlínského kraje, ve věku 89 let předstoupila před obecenstvo a prezentovala své krásné obrazy.

Všem vítězkám upřímně gratulujeme.

Akce se konala pod záštitou a za podpory hejtmana Olomouckého kraje a ministra MPSV. Velké poděkování patří generálním partnerům Olomouckému kraji, MPSV, České dráhy, Cestovní kanceláři SeniorTravel, Hotelu MAS***, statutární město Olomouc, Anděl na drátě, AGE Centrum, Lídl, Bělecký mlýn, Hotel Brdy, Hartmann a všem dalším partnerům, kteří projekt Babička roku 2023 podpořili, Bez vás by to bylo velmi těžké a velice si toho vážíme.

Zvláštní poděkování vyslovujeme paní ředitelce Flóry Olomouc Evě Fuglíčkové a jejímu profesionálnímu týmu, za překrásnou výzdobu pavilonu A a krásné kytice pro všechny soutěžící babičky.

Můžete se těšit na záznam z finále který bude publikován na našem youtube kanálu během 14ti dnů a velkou fotogalerii. Sledujte naše stránky nebo facebook a včas se vše dozvíte.